Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santova asistentka (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Santova asistentka bezplatně ke stažení

Santova asistentka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santova asistentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 793 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pixabella

Zaujal vás náš klipart Santova asistentka? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Santova asistentka patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lemur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Školní penál ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pstruh duhový zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Santova asistentka, ke stažení, obrázek, free, cliparts, klipart, svg, ke stáhnutí, grafika, Santova asistentka, ilustrace, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, oznámení, Twitter, avatar, profilovka, pozvánky, word, škola, textové dokumenty, prezentace, web, Zoner Callisto, blog, kalendář, webové stránky, Pinterest, video

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Saudská Arábie zdarma, vektorový klipart Hasič ke stažení nebo klipart Zip ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.