Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santova asistentka (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova asistentka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Santova asistentka. Obrázek Santova asistentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santova asistentka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 793 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pixabella

Sdílejte obrázek, klipart Santova asistentka s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Santova asistentka patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sklenice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kolíček zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pizza ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Vánoce, Santova asistentka, ilustrační obrázek, kliparty, Santova asistentka, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, svg, vektor, grafika, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, dokumenty, office, plakáty, PowerPoint, manuály, referáty, wordpress, profil, avatar, seminární práce, plakát, památník, Adobe Illustrator, Instagram, škola, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Čekanka ke stáhnutí, vektorový klipart Hasič ke stažení nebo obrázek Domina zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.