Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka (Věda) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Otevřená Eppendorfova zkumavka. Vektorový obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Otevřená Eppendorfova zkumavka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 114 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapusta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Záchranka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mp3 přehrávač zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Otevřená Eppendorfova zkumavka, download, ke stáhnutí, svg, ilustrace, zdarma, ke stažení, grafika, Věda, obrázek, vektor, Otevřená Eppendorfova zkumavka, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, plakáty, prezentace, webové stránky, avatar, články, openOffice, fotokniha, blog, PowerPoint, textové dokumenty, wordpress, Instagram, plakát, Pinterest, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ryba zdarma, ilustrace Červený tulipán ke stáhnutí nebo klipart Matka Tereza ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.