Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Otevřená Eppendorfova zkumavka. Klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Otevřená Eppendorfova zkumavka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 114 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hospoda zdarma Podívejte se i na obrázek Venkovní teploměr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jeřáb ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Otevřená Eppendorfova zkumavka, kliparty, Věda, klipart, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakát, Twitter, word, dokument, Facebook, škola, památník, Pinterest, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, Instagram, blog, prezentace, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Budík zdarma, klipart Zelená ozdoba ke stažení nebo ilustrace Valentýnské přání ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.