Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Purpurová stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Purpurová stužka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Purpurová stužka. Stahujte klipart Purpurová stužka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Purpurová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Purpurová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 494 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Purpurová stužka? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Purpurová stužka se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modré květy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 50 euro centů ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené X ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, free, klipart, ke stáhnutí, download, Purpurová stužka, vektorový obrázek, svg, obrázek, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, Purpurová stužka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, škola, PowerPoint, inkscape, eshop, openOffice, referáty, plakáty, web, diář, Pinterest, profil, wordpress, Twitter, Adobe Illustrator, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Stříbrný prstýnek ke stažení, obrázek, klipart Toustovač ke stažení nebo vektorový klipart Parní vlak ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.