Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vražda, Halloween pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vražda zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vražda. Klipart Vražda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vražda zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vražda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vražda ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 60 244 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vražda patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stíhačka zdarma Podívejte se i na vektor Sherlock Holmes ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ovečky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, obrázek, kliparty, svg, free, download, cliparts, ilustrační obrázek, Halloween, vektorový obrázek, Vražda, Vražda, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, PowerPoint, Instagram, časopis, památník, corelDraw, Twitter, openOffice, word, články, Adobe Illustrator , avatar, inkscape, prezentace, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Rychlovarná konvice zdarma, obrázek Šedý stromeček ke stažení nebo klipart Bělorusko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.