Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akvarel (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarel ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Akvarel. Pakliže si chcete obrázek Akvarel stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akvarel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1133
1280x907
800x567
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 864 554 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Akvarel můžete sdílet s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Akvarel je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Nákladní auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílá dáma ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Znak kozoroh zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, grafika, Akvarel, zdarma, vektorový obrázek, klipart, Ostatní, svg, ke stažení, download, free, ke stáhnutí, kliparty, Akvarel

Doporučené použití klipartu: referáty, manuály, letáky, plakát, Zoner Callisto, prospekty, kalendář, blog, brožury, články, katalog, seminární práce, video, diplomová práce, corelDraw, vizitky, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Hmyzák zdarma, vektorový obrázek Zdravotní sestřička ke stažení nebo obrázek, klipart Marihuana zakázána ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.