Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Akvarel (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarel zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Akvarel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Zamlouvá se vám obrázek Akvarel? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvarel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x907
800x567
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 864 554 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Akvarel sdílet s ostatními prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Akvarel patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak lev ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené hrozny ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart BMW zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, Ostatní, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, download, vektor, Akvarel, zdarma, free, Akvarel

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, webové stránky, textové dokumenty, web, plakát, PowerPoint, fotokniha, seminární práce, avatar, wordpress, eshop, video, kalendář, Adobe Illustrator, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mlýnek na maso zdarma, vektor Romantický dárek ke stáhnutí nebo obrázek Oranžový autobus ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.