Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Akvarel (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Akvarel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Akvarel. Klipart Akvarel je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Akvarel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x907
800x567
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 864 554 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Akvarel s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Akvarel je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Černý květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otakárek fenyklový ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Johnny Cash ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, kliparty, ke stáhnutí, Akvarel, ke stažení, vektorový obrázek, Akvarel, download, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, free, obrázek, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, Twitter, openOffice, Instagram, fotokniha, dokumenty, časopis, dokument, video, avatar, blog, referáty, články, inkscape, textové dokumenty, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zipový jezdec ke stažení, klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení nebo ilustrace Tramvaj ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.