Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Akvarel (Ostatní) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Akvarel zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Akvarel. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akvarel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvarel ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1133
1280x907
800x567
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 864 554 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Akvarel sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Akvarel je v kategorii Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Peugeot ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztleskávačka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Citroen SM ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ostatní, free, svg, ke stažení, zdarma, download, vektor, klipart, kliparty, Akvarel, ilustrace, ke stáhnutí, Akvarel

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, Twitter, web, časopis, openOffice, PowerPoint, kalendář, škola, eshop, prezentace, wordpress, seminární práce, dokument, Pinterest, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Elektrický hrnec ke stáhnutí, klipart Sókratés zdarma nebo ilustrace Žárovka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.