Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté prsteny, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté prsteny. Stahujte klipart Zlaté prsteny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté prsteny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x619
500x387
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: adassoft

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté prsteny je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno H ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Řepa červená zdarma Mohl by vás také zajímat klipart MOV ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Láska, klipart, vektor, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, Zlaté prsteny, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakáty, Instagram, články, Adobe Illustrator , seminární práce, památník, textové dokumenty, Facebook, fotokniha, corelDraw, dokument, webové stránky, avatar, Pinterest, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Špendlík ke stáhnutí, vektor Drejdl zdarma nebo obrázek Cizrna ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.