Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté prsteny, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlaté prsteny. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlaté prsteny ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté prsteny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté prsteny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x619
500x387
160x124

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: adassoft

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté prsteny je v sekci Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Památník ke stažení Podívejte se i na obrázek Kytka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Gepard zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, free, Láska, Zlaté prsteny, ilustrační obrázek, grafika, vektor, klipart, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, office, webové stránky, prezentace, profil, články, PowerPoint, openOffice, časopis, škola, avatar, Facebook, kalendář, pozvánky, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Šikmá věž ke stažení, klipart Policistka ke stáhnutí nebo ilustrace Škrabka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.