Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté prsteny, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté prsteny. Stahujte klipart Zlaté prsteny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté prsteny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x619
500x387
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: adassoft

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlaté prsteny se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trubka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart PDF přípona zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek XLTM ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, vektor, download, obrázek, ke stáhnutí, Zlaté prsteny, zdarma, Láska, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, prezentace, blog, corelDraw, dokument, inkscape, textové dokumenty, openOffice, Instagram, webové stránky, kalendář, office, dokumenty, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Merry Christmas ke stáhnutí, ilustrace Zlatá ozdoba zdarma nebo vektor Lesní roh ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.