Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté prsteny, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlaté prsteny. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlaté prsteny ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté prsteny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté prsteny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1239
1280x991
800x619
500x387
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: adassoft

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zlaté prsteny se nachází v sekci Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílá věž ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Papuchalk zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Skleněné květiny 2 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, kliparty, Zlaté prsteny, free, ilustrace, Láska, grafika, svg, klipart, cliparts, ilustrační obrázek, Zlaté prsteny, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, webové stránky, plakáty, word, památník, kalendář, avatar, škola, profilovka, Facebook, Twitter, referáty, blog, textové dokumenty, Adobe Illustrator , Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Slíva ke stáhnutí, obrázek MPE zdarma nebo klipart Emu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.