Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Allosaurus (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Allosaurus zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Allosaurus. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Allosaurus ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Allosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Allosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Allosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 577 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Allosaurus sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Allosaurus patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větroměr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentýnské přání anglicky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dusítko na trubku zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Allosaurus, obrázek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, Allosaurus, zdarma, svg, download, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, škola, textové dokumenty, kalendář, eshop, plakáty, seminární práce, časopis, referáty, openOffice, inkscape, office, památník, corelDraw, web

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlaté Z zdarma, vektor Oranžová vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek Pruhované vejce ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.