Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Allosaurus (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Allosaurus ke stažení zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Allosaurus. Stahujte soubor Allosaurus ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Allosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Allosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Allosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 577 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Allosaurus? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Allosaurus je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Surfař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrt ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Airbus A380 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, obrázek, Allosaurus, ke stažení, download, Allosaurus, zdarma, cliparts, klipart, free, Zvířata, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, deníček, pozvánky, fotografie, časopis, wordpress, prospekty, katalog, profil, letáky, kalendář, profilovka, plakát, dokument, inkscape, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Krystal soli zdarma, vektorový obrázek Mapa Sýrie ke stažení nebo vektor Prsten ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.