Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Pohřebák (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pohřebák ke stažení zadarmo

Pohřebák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Pohřebák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pohřebák? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pohřebák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: ejmillan

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Pohřebák s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Pohřebák je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Náhrobní kámen ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z duhy ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Miska se srdíčky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, vektorový obrázek, vektor, free, grafika, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, download, klipart, Pohřebák, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, oznámení, kalendář, bakalářská práce, openOffice, Facebook, Twitter, blog, brožury, corelDraw, dokument, etikety, avatar, fotografie, referáty, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Čert ke stažení, vektor ODG zdarma nebo ilustrace Koza ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.