Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pohřebák (Auta) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pohřebák zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Pohřebák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pohřebák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pohřebák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pohřebák ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ejmillan

Zaujal vás náš klipart Pohřebák? Potom se podělte s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Pohřebák se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Turecka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jednooké strašidlo ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, grafika, ke stažení, klipart, obrázek, svg, ilustrace, kliparty, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Pohřebák, Pohřebák, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: blog, články, Twitter, plakát, seminární práce, office, web, prezentace, PowerPoint, avatar, profilovka, plakáty, pozvánky, wordpress, kalendář, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Anýz ke stáhnutí, vektor Digitální znak 7 zdarma nebo obrázek Párek v rohlíku zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.