Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sókratés (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sókratés zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Sókratés. Vektorová ilustrace Sókratés je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Sókratés? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sókratés zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Sókratés ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sókratés ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 979 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cactus cowboy

Tento obrázek s názvem (Sókratés) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Sókratés je v sekci Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Motýl na květu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černý květ ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Motýl ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, zdarma, klipart, obrázek, vektor, Osobnosti, Sókratés, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profil, etikety, Twitter, web, kalendář, plakáty, památník, inkscape, word, Adobe Illustrator, dokumenty, corelDraw, blog, profilovka, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace VOB ke stažení, klipart Rybí kost ke stažení nebo ilustrace Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku najdete také tam.