Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sókratés, Osobnosti nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sókratés zdarma ke stažení

Sókratés je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Sókratés stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Sókratés v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sókratés zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sókratés ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sókratés ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1186x1600
949x1280
593x800
371x500
119x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 979 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cactus cowboy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sókratés je v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa světa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Karatistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Sókratés, ilustrační obrázek, svg, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, Sókratés, ke stažení, klipart, grafika, Osobnosti, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, články, plakát, Twitter, pozvánky, Adobe Illustrator , word, profil, dokumenty, profilovka, PowerPoint, avatar, Instagram, seminární práce, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Růžová květina zdarma, klipart Japonka ke stažení nebo ilustrace Růžová ozdoba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.