Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Autobaterie, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobaterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Autobaterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Autobaterie je v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá stuha ke stažení Podívejte se i na obrázek Betlém ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Odšťavňovač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, download, svg, free, obrázek, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, Autobaterie, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, word, Twitter, památník, seminární práce, pozvánky, textové dokumenty, články, dokumenty, profilovka, plakáty, inkscape, Adobe Illustrator , Instagram, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Detektor kouře ke stažení, klipart Kalifornie ke stáhnutí nebo ilustrace Surikata zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.