Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Autobaterie (Auta) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Autobaterie. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Autobaterie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autobaterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gramzon

Tento obrázek s názvem (Autobaterie) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Autobaterie je v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pokladní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD disk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Princezna ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, cliparts, klipart, svg, ilustrační obrázek, Auta, download, obrázek, Autobaterie, vektor, free, Autobaterie, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, eshop, inkscape, webové stránky, corelDraw, plakát, dokumenty, památník, avatar, pozvánky, Facebook, časopis, fotokniha, plakáty, profilovka, word

Mezi hezké kresby patří i obrázek Narozeninové číslo 9 ke stažení, obrázek, klipart Bible a kříž ke stažení nebo vektorový klipart 31.12. ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.