Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Autobaterie, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobaterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autobaterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Autobaterie je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlíci sada ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žákyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pes zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, Auta, kliparty, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Autobaterie, Autobaterie, zdarma, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, inkscape, referáty, PowerPoint, Facebook, škola, word, dokumenty, profilovka, web, články, časopis, profil, prezentace, webové stránky, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Veselý duch ke stažení, vektor Fialový smajlík ke stáhnutí nebo obrázek GAZ 21 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.