Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Autobaterie, Auta do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Autobaterie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Autobaterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Autobaterie se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palec nahoru ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stromečky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek ACAB ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, Auta, kliparty, vektor, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, download, Autobaterie, Autobaterie

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, dokumenty, fotokniha, profil, openOffice, prezentace, profilovka, blog, webové stránky, Facebook, word, corelDraw, Pinterest, web, office

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Puntíkovaná mašle ke stáhnutí, ilustrace Albánie zdarma nebo vektor Pistácie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.