Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Autobaterie (Auta) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobaterie zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Autobaterie. Stahujte klipart Autobaterie v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Autobaterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gramzon

Obrázek, klipart pojmenovaný Autobaterie můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Autobaterie je v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Betlém ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brokolice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Chorvatska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, grafika, Auta, klipart, ilustrace, Autobaterie, vektor, ke stažení, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, blog, office, video, katalog, dokument, plakát, prezentace, tiskoviny, plakáty, profil, diář, profilovka, wordpress, manuály, Facebook, bakalářská práce

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Mapa Montany zdarma, vektor Kompresor zdarma nebo vektor Aligátor ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.