Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Autobaterie (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Autobaterie? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Autobaterie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gramzon

Potěší nás, pokud budete tento klipart Autobaterie sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Autobaterie se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční kuře ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Baklažán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fialový stromeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Autobaterie, vektorový obrázek, klipart, download, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, Auta, svg, ke stažení, vektor, Autobaterie, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, textové dokumenty, Facebook, Instagram, webové stránky, dokumenty, Twitter, dokument, škola, prezentace, profilovka, eshop, Pinterest, články, plakáty, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Tacos zdarma, vektorový obrázek Lebka elegán ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Pixelový duch ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.