Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Autobaterie (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Autobaterie zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Autobaterie. Klipart Autobaterie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Autobaterie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Autobaterie ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1300
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: gramzon

Sdílejte klipart nazvaný Autobaterie s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Autobaterie se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Švestky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rakouská mapa zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Strom v zimě ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, download, Autobaterie, cliparts, ke stažení, vektor, klipart, Autobaterie, svg, obrázek, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, škola, časopis, prezentace, referáty, diář, dokument, eshop, office, blog, články, inkscape, Twitter, Pinterest, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Šimpanz ke stáhnutí, vektorový obrázek Vandrák zdarma nebo vektorový obrázek CAB zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.