Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kaštany (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaštany zdarma ke stažení

Kaštany je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kaštany je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kaštany ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rferran

Sdílejte obrázek, klipart Kaštany s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Kaštany je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kluk s deštníkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Kondor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, vektor, obrázek, zdarma, ke stažení, Rostliny, kliparty, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, cliparts, free, Kaštany, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, fotokniha, referáty, časopis, webové stránky, openOffice, plakát, video, Twitter, word, corelDraw, profilovka, profil, web, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Petronas Twin Towers ke stáhnutí, vektorový klipart Kapsář zdarma nebo obrázek, klipart Durian zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)