Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kaštany (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaštany ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaštany. Vektorová ilustrace Kaštany je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kaštany ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: rferran

Zaujal vás náš klipart Kaštany? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Kaštany se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tower Bridge ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angkor Vat ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Energy drink zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, free, svg, download, Kaštany, grafika, Kaštany, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: logo, magazín, Facebook, profilovka, Instagram, diář, oznámení, word, wordpress, vizitky, fotokniha, plakát, články, inkscape, textové dokumenty, eshop, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Alexander Graham Bell zdarma, klipart Vánoční stuha ke stáhnutí nebo vektorový klipart Loď ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)