Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kaštany, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaštany zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kaštany. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kaštany nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kaštany ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaštany ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rferran

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kaštany patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klaun zdarma Podívejte se i na klipart Kennedy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Jahodník ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, grafika, Kaštany, vektor, ke stažení, download, Kaštany, Rostliny, ilustrační obrázek, zdarma, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , profilovka, plakáty, referáty, kalendář, corelDraw, Twitter, dokument, Instagram, web, škola, PowerPoint, články, inkscape, plakát, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vodka zdarma, ilustrace Přípona ODS ke stažení nebo vektor Osciloskop ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)