Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Královna, Ženy do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Královna zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Královna. Vektorová ilustrace Královna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Královna zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Královna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Královna ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 998 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: seanujones

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Královna se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Středoafrická republika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mandala zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatý dárek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, Ženy, klipart, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, Královna, Královna, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, office, Facebook, články, Instagram, textové dokumenty, dokument, Pinterest, fotokniha, corelDraw, škola, plakáty, blog, web, seminární práce, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Váha ke stáhnutí, obrázek Vodní meloun zdarma nebo klipart Kočička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.