Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelené auto, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené auto zdarma ke stažení

Zelené auto je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Zelené auto je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zelené auto v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelené auto se nachází v kategorii Kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Martin Luther ke stažení Podívejte se i na klipart Valentýnská svíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Puzzle srdíčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Zelené auto, free, cliparts, zdarma, Auta, download, svg, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, profilovka, plakát, avatar, textové dokumenty, prezentace, office, Facebook, inkscape, Adobe Illustrator , škola, seminární práce, Pinterest, dokument, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Voják ke stažení, ilustrace Hawker Typhoon ke stáhnutí nebo vektor Dětská lokomotiva zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.