Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelené auto, Auta pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené auto zdarma ke stažení

Zelené auto je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Zelené auto je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zelené auto v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 228 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelené auto je v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XLTM zdarma Podívejte se i na ilustrace Vstup zakázán ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jahody ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Zelené auto, grafika, ke stažení, ilustrace, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator , openOffice, Twitter, office, pozvánky, Pinterest, seminární práce, webové stránky, profil, dokument, PowerPoint, prezentace, corelDraw, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Chlapeček zdarma, vektor Abrahám ke stažení nebo obrázek Programátorka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.