Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Safír (Láska) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Safír zdarma ke stažení

Safír je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Safír nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Safír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Deluge

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Safír s ostatními na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový obrázek Safír patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovečka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Keytar ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Powerbanka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, download, obrázek, ke stažení, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Safír, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, blog, Pinterest, deníček, pozvánky, prezentace, kalendář, seminární práce, Twitter, webové stránky, wordpress, Facebook, oznámení, diář, magazín, vizitky, diplomová práce

Mezi hezké kresby patří i vektor Kostlivec pirát ke stažení, vektor Hradní věž ke stáhnutí nebo klipart Veselý pirát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.