Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Safír (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Safír zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Safír. Klipart Safír je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Safír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Zaujal vás náš klipart Safír? Potom se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Safír patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Opice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 3 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Andorra ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Láska, svg, download, ke stáhnutí, grafika, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, kliparty, ilustrace, Safír, klipart

Doporučené použití klipartu: články, video, profilovka, wordpress, referáty, avatar, inkscape, textové dokumenty, pozvánky, časopis, PowerPoint, diář, webové stránky, seminární práce, web, etikety

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Znak štír ke stažení, ilustrace Vodováha ke stažení nebo klipart DOCM ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.