Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Safír, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Safír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Safír. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Safír ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Safír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Safír patří do sekce Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Džusík zdarma Podívejte se i na klipart S3DB ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Transamerica Pyramid ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, zdarma, obrázek, ke stažení, Láska, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Safír, vektor, grafika, Safír, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, Pinterest, Adobe Illustrator , word, office, openOffice, web, plakáty, časopis, dokument, Facebook, fotokniha, pozvánky, památník, škola, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kružítko zdarma, ilustrace Kobylka ke stažení nebo vektor Velikonoční tvoření ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.