Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Safír, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Safír zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Safír. Stahujte klipart Safír v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Safír? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Safír ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Safír je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Batole ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zelený vláček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zřícenina ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, ilustrace, ke stažení, grafika, klipart, ilustrační obrázek, Safír, svg, Láska, Safír, vektor, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, Pinterest, profilovka, textové dokumenty, seminární práce, časopis, PowerPoint, web, referáty, fotokniha, pozvánky, kalendář, články, památník, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Richard Nixon ke stáhnutí, vektor Teleskop zdarma nebo obrázek Velikonoční zajíc ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.