Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Safír (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Safír zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Safír. Obrázek Safír je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Safír? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Safír ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Safír ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 096 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Safír s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Safír je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Trojbarevná stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opička ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Airbus ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, free, grafika, Safír, svg, Láska, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, Safír, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: video, textové dokumenty, Instagram, diář, webové stránky, plakáty, Pinterest, Facebook, PowerPoint, referáty, památník, Twitter, blog, eshop, kalendář, profilovka

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Fialová vlajka ke stažení, obrázek Bitcoin ke stažení nebo vektor Háček na zeď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.