Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Corvette (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Corvette v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Corvette ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Dave Pena

Obrázek, klipart pojmenovaný Corvette můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Corvette patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Surfař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrt ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Airbus A380 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Corvette, Corvette, svg, klipart, ke stáhnutí, vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, kliparty, ilustrace, free, grafika, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokument, inkscape, Twitter, avatar, word, Adobe Illustrator, profil, Facebook, diář, seminární práce, openOffice, fotokniha, Instagram, plakát, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Krystal soli zdarma, ilustrace Stojánek s pastelkami ke stáhnutí nebo klipart Prsten ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.