Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Corvette, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Corvette ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dave Pena

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Corvette je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stříbrný prstýnek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Drobné kvítky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Fotografka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, Corvette, ilustrační obrázek, obrázek, free, kliparty, zdarma, klipart, svg, Auta, Corvette, download, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, profil, seminární práce, časopis, památník, kalendář, pozvánky, openOffice, avatar, články, Instagram, word, office, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Záchranka ke stáhnutí, klipart Mol zdarma nebo ilustrace Chléb a víno ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.