Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Corvette (Auta) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Corvette. Vektorová ilustrace Corvette je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Corvette ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Dave Pena

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Corvette s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Corvette je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Štít ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přáníčko k Halloweenu zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pytlík s bonbony ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, grafika, cliparts, Auta, Corvette, vektorový obrázek, svg, obrázek, Corvette, zdarma, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, Zoner Callisto, manuály, Facebook, eshop, openOffice, brožury, web, diplomová práce, PowerPoint, památník, fotografie, wordpress, vizitky, dokumenty, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mars ke stáhnutí, klipart Notebook ke stáhnutí nebo ilustrace Těhulky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.