Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Corvette (Auta) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette ke stažení zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Corvette. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Corvette nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Corvette? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Corvette ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Dave Pena

Zaujal vás náš klipart Corvette? Potom se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Obrázek Corvette patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pentagram ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialové vejce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Koktejl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Auta, zdarma, svg, kliparty, obrázek, vektor, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Corvette, Corvette, download, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, prospekty, corelDraw, wordpress, webové stránky, bakalářská práce, word, katalog, seminární práce, fotokniha, články, video, dokument, oznámení, diář, avatar, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Sýkorka zdarma, klipart Notebook ke stáhnutí nebo obrázek Růžové vajíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.