Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Corvette, Auta nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Corvette zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Corvette. Kreslená ilustrace Corvette je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Corvette ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Corvette ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x748
1280x598
800x374
500x234
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 254 595 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Dave Pena

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Corvette se nachází v sekci Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz ohně ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zelený motýl zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek DWG ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Corvette, cliparts, ke stáhnutí, vektor, kliparty, ke stažení, free, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, Auta, svg, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, Instagram, prezentace, časopis, webové stránky, škola, Twitter, corelDraw, word, články, web, PowerPoint, avatar, profil, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Bubble tea ke stáhnutí, ilustrace Corvette zdarma nebo vektor Šnek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.