Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 31.10. (Halloween) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.10. k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 31.10.. Stahujte soubor 31.10. ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart 31.10. ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgbug

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli 31.10. s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek 31.10. se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pistácie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý diamant zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dýně frajer ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrace, kliparty, 31.10., obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, 31.10., free, Halloween, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, koláž, Instagram, fotokniha, inkscape, manuály, Pinterest, logo, wordpress, Facebook, plakát, Adobe Illustrator, deníček, avatar, tiskoviny, vizitky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek 200 Euro ke stáhnutí, vektor Smeták zdarma nebo vektorový klipart Internet zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.