Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 31.10. (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.10. zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název 31.10.. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 31.10. nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart 31.10. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgbug

Obrázek, klipart pojmenovaný 31.10. můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek 31.10. patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Detektor radonu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kazoo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek WC ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, Halloween, download, kliparty, 31.10., 31.10., vektor, obrázek, klipart, free, ke stažení, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, video, profilovka, office, časopis, Facebook, diář, články, dokumenty, škola, etikety, profil, referáty, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Programátorka ke stažení, obrázek, klipart BAT ke stažení nebo vektorový klipart Foukací harmonika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.