Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 31.10. (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.10. zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje 31.10.. Vektorový obrázek 31.10. je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou 31.10.? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 31.10. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgbug

Potěší nás, pokud budete tento klipart 31.10. sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek 31.10. patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrá kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Odlamovací nůž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Elektrická kytara zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, Halloween, download, ilustrace, 31.10., vektor, 31.10., ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, video, office, avatar, etikety, vstupenky, inkscape, fotokniha, corelDraw, časopis, profilovka, webové stránky, dokumenty, škola, manuály, kalendář, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Velikonoční dekorace zdarma, vektor Smeták zdarma nebo obrázek Princezna ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.