Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 31.10. (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 31.10. zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 31.10.. Pakliže si chcete obrázek 31.10. stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 31.10. ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.10. ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 881 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cgbug

Obrázek, klipart pojmenovaný 31.10. můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart 31.10. je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Neurologické kladívko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Králík ve vejci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Biskup zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stažení, cliparts, zdarma, 31.10., ilustrace, klipart, svg, 31.10., grafika, download, free, Halloween, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, etikety, Pinterest, corelDraw, video, památník, diář, avatar, openOffice, Instagram, prezentace, profil, fotokniha, články, kalendář, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Tenista zdarma, klipart Klávesy ke stáhnutí nebo ilustrace Emu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.