Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fast food, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fast food zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fast food. Stahujte klipart Fast food v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fast food lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fast food ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fast food je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Koza ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Americké srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Motorka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, svg, download, ke stáhnutí, Fast food, free, Fast food, ke stažení, vektor, klipart, kliparty, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, seminární práce, památník, referáty, office, Adobe Illustrator , inkscape, webové stránky, kalendář, avatar, dokument, plakáty, blog, Instagram, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Fialová stužka ke stáhnutí, klipart Tonometr zdarma nebo ilustrace Švestka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.