Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fast food, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fast food zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fast food. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fast food ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Fast food? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fast food ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fast food patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jablíčko zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz telefonování ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Píšťalka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, free, Fast food, klipart, Fast food, zdarma, ilustrace, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, dokumenty, Adobe Illustrator , profil, památník, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, avatar, blog, články, časopis, kalendář, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Pavouk zdarma, obrázek Včela s květinami ke stažení nebo klipart Veselá zelenina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.