Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fast food, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fast food zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fast food. Stahujte klipart Fast food v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fast food lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Fast food ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fast food ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fast food patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krab zdarma Podívejte se i na klipart Kuřačka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Horské kolo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, cliparts, vektor, zdarma, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, klipart, Fast food, Jídlo, ke stažení, obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , časopis, inkscape, Instagram, prezentace, corelDraw, office, webové stránky, avatar, Pinterest, plakáty, pozvánky, fotokniha, PowerPoint, články, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Dominikánská republika zdarma, ilustrace Beruška ke stažení nebo vektor Fialová ozdoba ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.