Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Piraňa (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Piraňa zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Piraňa. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Piraňa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piraňa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Piraňa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piraňa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 521 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Piraňa s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Piraňa patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandelinka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Švýcarsko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Piraňa, zdarma, free, Piraňa, download, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, svg, vektorový obrázek, grafika, obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: office, referáty, PowerPoint, kalendář, dokument, Pinterest, video, pozvánky, Facebook, časopis, Adobe Illustrator, Instagram, textové dokumenty, plakát, etikety, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kapesní hodinky ke stáhnutí, vektor Azurová stužka zdarma nebo obrázek Pěšec zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.