Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Piraňa, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Piraňa zdarma ke stažení

Piraňa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Piraňa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Piraňa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piraňa zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Piraňa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piraňa ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 521 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Piraňa patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rychlovarná konvice zdarma Podívejte se i na klipart Televize ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Bezpečnostní kamera ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Piraňa, free, ilustrační obrázek, Piraňa, ke stáhnutí, download, svg, klipart, cliparts, grafika, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, Facebook, články, Instagram, plakát, avatar, pozvánky, PowerPoint, plakáty, textové dokumenty, škola, kalendář, dokumenty, Pinterest, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Snubní prsteny zdarma, ilustrace Bílý střelec ke stažení nebo vektor JAR ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.