Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sluníčko, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluníčko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Sluníčko. Klipart Sluníčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Sluníčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluníčko zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Sluníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluníčko ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1200x1100
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laobc

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sluníčko patří do sekce Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté O zdarma Podívejte se i na klipart Skleněné květiny 2 ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rozkrojená cibule ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Sluníčko, free, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, svg, klipart, download, vektor, Ostatní, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, plakáty, seminární práce, prezentace, Twitter, referáty, kalendář, avatar, word, PowerPoint, dokumenty, památník, office, škola, openOffice, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Mandarinka zdarma, ilustrace Sada smajlíků ke stažení nebo vektor Malá tanečnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.