Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sluníčko (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sluníčko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Sluníčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluníčko zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sluníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sluníčko ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1466
1200x1100
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 406 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: laobc

Sdílejte obrázek, klipart Sluníčko s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Sluníčko je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Anemometr ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Vzducholoď ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Sluníčko, vektorový obrázek, obrázek, vektor, ke stáhnutí, kliparty, download, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Sluníčko, Ostatní, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, Facebook, etikety, profilovka, profil, dokumenty, webové stránky, video, kalendář, PowerPoint, články, časopis, prezentace, web, office, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Bonbon ke stažení, vektorový obrázek Nanuk ke stažení nebo vektorový obrázek Vikingská loď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.