Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kamion, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamion zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kamion. Kreslená ilustrace Kamion je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kamion? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kamion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kamion se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smajlík pirát ke stažení Podívejte se i na klipart CSS icon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kapradí zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kamion, Doprava, ke stažení, vektor, kliparty, grafika, Kamion, svg, cliparts, klipart, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, blog, Facebook, web, památník, corelDraw, word, referáty, kalendář, články, PowerPoint, Adobe Illustrator , Pinterest, časopis, škola, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Hrnec ke stažení, ilustrace Pizza ke stáhnutí nebo vektor Dálnice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.