Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kamion, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamion zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kamion. Kreslená ilustrace Kamion je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kamion? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kamion ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kamion je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fialová kopretina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Perníčky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Keni ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, Kamion, ke stáhnutí, ke stažení, Kamion, free, vektor, kliparty, grafika, cliparts, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, textové dokumenty, profil, inkscape, fotokniha, plakát, webové stránky, web, kalendář, Instagram, plakáty, památník, avatar, seminární práce, Pinterest, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Demokratická republika Kongo ke stáhnutí, klipart Chorvatsko zdarma nebo ilustrace Skalpel ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.