Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kamion, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kamion zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kamion. Vektorová ilustrace Kamion je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Kamion v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kamion ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kamion ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 398 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jarno

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kamion je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelí zdarma Podívejte se i na ilustrace Pečený krocan ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý smajlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Kamion, download, kliparty, ke stáhnutí, Doprava, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, avatar, Instagram, fotokniha, památník, plakát, inkscape, word, webové stránky, PowerPoint, škola, blog, Facebook, pozvánky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Sushi set zdarma, vektor Tetování ke stažení nebo obrázek Navigace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.