Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Powerbanka, Přístroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Powerbanka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Powerbanka. Vektorová ilustrace Powerbanka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Powerbanka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Powerbanka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Powerbanka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 329 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: photofree.ga

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Powerbanka se nachází v sekci Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Burák ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mixer zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Čokoládové bonbóny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Powerbanka, Powerbanka, svg, kliparty, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, obrázek, free, download, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, plakát, Twitter, dokumenty, Adobe Illustrator , word, Instagram, památník, fotokniha, profil, blog, profilovka, prezentace, openOffice, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kuřačka ke stáhnutí, obrázek Autobaterie zdarma nebo klipart Žralok ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.