Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibuprofen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibuprofen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ibuprofen je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Salvador Allende zdarma Podívejte se i na obrázek Zubatá ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Červené Q ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ibuprofen, ilustrace, download, Věda, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, zdarma, svg, grafika, kliparty, Ibuprofen, free

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, inkscape, blog, Facebook, openOffice, fotokniha, pozvánky, web, Twitter, prezentace, dokumenty, plakáty, office, památník, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kačer zdarma, klipart Mapa Nizozemí ke stažení nebo ilustrace Labuť ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.