Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ibuprofen. Kreslená ilustrace Ibuprofen je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ibuprofen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ibuprofen se nachází v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čtenářka ke stažení Podívejte se i na vektor Stará rachejtle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Cola zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrace, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, Ibuprofen, vektor, Ibuprofen, obrázek, download, svg, Věda

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, web, profilovka, word, prezentace, pozvánky, office, plakát, Instagram, blog, textové dokumenty, corelDraw, seminární práce, kalendář, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Stará ježibaba ke stažení, obrázek Absinth ke stáhnutí nebo klipart Běžec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.