Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ibuprofen (Věda) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Ibuprofen stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ibuprofen sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Ibuprofen je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kříž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fík ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mixer ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Věda, cliparts, Ibuprofen, Ibuprofen, svg, free, vektor, ilustrace, grafika, zdarma, klipart, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, etikety, fotokniha, Pinterest, wordpress, eshop, plakáty, avatar, corelDraw, diář, články, památník, škola, dokument, plakát, video

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Fík ke stažení, vektorový obrázek Červené A ke stažení nebo vektorový obrázek Dvouseteurovka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.