Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibuprofen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibuprofen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ibuprofen se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červený autobus ke stažení Podívejte se i na vektor ODP ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení rak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Ibuprofen, vektor, svg, cliparts, Ibuprofen, ke stáhnutí, ke stažení, Věda, free, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, kalendář, blog, corelDraw, Adobe Illustrator , prezentace, plakát, webové stránky, web, PowerPoint, Facebook, dokument, avatar, plakáty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Krásné Vánoce ke stažení, obrázek Trpaslík ke stáhnutí nebo klipart jin-jang zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.