Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibuprofen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibuprofen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ibuprofen se nachází v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ryba ke stažení Podívejte se i na klipart Přidat složku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz ohně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, Ibuprofen, download, ilustrační obrázek, grafika, free, cliparts, obrázek, Ibuprofen, ke stažení, klipart, zdarma, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, Adobe Illustrator , kalendář, inkscape, pozvánky, Twitter, články, PowerPoint, referáty, avatar, časopis, dokumenty, blog, prezentace, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Merkur ke stažení, ilustrace Pruhované vejce ke stáhnutí nebo vektor Drozd šedohlavý zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.