Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Ibuprofen (Věda) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ibuprofen. Obrázek Ibuprofen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Ibuprofen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Ibuprofen) můžete sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Ibuprofen je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Takoyaki ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční vzor ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Citroen DS ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, Ibuprofen, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, Věda

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, fotografie, etikety, webové stránky, PowerPoint, Instagram, články, profil, katalog, Pinterest, logo, wordpress, tiskoviny, dokument, eshop, avatar, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Mapa Austrálie ke stažení, obrázek, klipart Červené Z ke stažení nebo obrázek, klipart Vánoční obálka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.