Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ibuprofen (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ibuprofen. Stahujte klipart Ibuprofen v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ibuprofen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Ibuprofen s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Ibuprofen je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kosmonaut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velbloud zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Květinový dekor ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Věda, vektor, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, download, ke stažení, free, cliparts, ilustrační obrázek, Ibuprofen, Ibuprofen, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, eshop, Pinterest, seminární práce, Adobe Illustrator, Twitter, Instagram, plakát, avatar, web, škola, kalendář, word, profilovka, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Perníčky ke stáhnutí, klipart Čokoládový donut zdarma nebo ilustrace Skladník zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.