Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý jezdec, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý jezdec zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černý jezdec. Kreslená ilustrace Černý jezdec je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý jezdec zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý jezdec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý jezdec ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 999 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý jezdec se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čekárna ke stažení Podívejte se i na klipart Pneumatika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DVD přehrávač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černý jezdec, vektor, kliparty, free, ke stažení, obrázek, ilustrace, zdarma, Symboly, grafika, svg, download, ilustrační obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, corelDraw, word, památník, avatar, seminární práce, Twitter, web, openOffice, profilovka, office, dokumenty, plakáty, Facebook, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Černý kůň ke stažení, ilustrace Kombajn ke stáhnutí nebo vektor Studentka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.