Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Želva, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Želva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Želva. Klipart Želva je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Želva? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Želva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1111x1600
888x1280
800x1152
347x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Želva je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plameňák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červené X ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Databáze zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Zvířata, Želva, svg, vektor, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, Želva

Doporučené použití klipartu: web, blog, plakáty, časopis, Twitter, články, dokument, dokumenty, webové stránky, PowerPoint, prezentace, textové dokumenty, referáty, office, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Bromélie ke stažení, vektor Dortíček ke stáhnutí nebo obrázek Psaníčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.