Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Želva, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Želva zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Želva. Obrázek Želva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Želva lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želva zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Želva ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želva ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1111x1600
888x1280
800x1152
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Želva je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Brambory ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Oranžové srdce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biohazard ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Zvířata, cliparts, Želva, svg, ke stažení, Želva, download, vektor, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, word, Facebook, prezentace, PowerPoint, články, časopis, kalendář, Adobe Illustrator , Twitter, web, dokument, seminární práce, Instagram, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Varhany ke stáhnutí, klipart Běžící srdce zdarma nebo ilustrace Ukulele ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.