Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek ODG soubor (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODG soubor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název ODG soubor. Pakliže si chcete obrázek ODG soubor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ODG soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný ODG soubor s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart ODG soubor je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fialový dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muchomůrka červená zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Akvárium ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ODG soubor, ilustrační obrázek, svg, ODG soubor, obrázek, zdarma, cliparts, ke stažení, free, ilustrace, download, klipart, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, etikety, památník, pozvánky, prezentace, dokument, plakáty, Twitter, kalendář, časopis, profil, wordpress, eshop, diář, články, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Diazepam ke stáhnutí, klipart Mapa Gambie zdarma nebo ilustrace Zlatá vlajka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.