Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ODG soubor, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ODG soubor zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá ODG soubor. Obrázek ODG soubor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) ODG soubor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ODG soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart ODG soubor je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Borůvky zdarma Podívejte se i na ilustrace Létající sob ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Růžové srdce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, vektor, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, cliparts, download, ODG soubor, Symboly, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, ODG soubor, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, Adobe Illustrator , corelDraw, dokumenty, plakáty, webové stránky, word, office, prezentace, škola, dokument, inkscape, kalendář, památník, PowerPoint, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Veselý netopýr zdarma, vektor Austrálie ke stažení nebo obrázek Otázka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.