Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ODG soubor, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ODG soubor zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá ODG soubor. Obrázek ODG soubor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) ODG soubor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ODG soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODG soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 337 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart ODG soubor se nachází v sekci Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialový dárek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlaté kuřátko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Lev ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, obrázek, ODG soubor, kliparty, download, free, klipart, Symboly, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, ODG soubor, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, profil, Twitter, dokument, openOffice, textové dokumenty, škola, dokumenty, plakát, články, word, plakáty, inkscape, blog, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Oslíček ke stáhnutí, obrázek Kopírka zdarma nebo klipart Závaží ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.