Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dětská tříkolka (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dětská tříkolka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Dětská tříkolka. Stahujte klipart Dětská tříkolka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská tříkolka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Dětská tříkolka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dětská tříkolka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1594
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gnokii

Obrázek, klipart pojmenovaný Dětská tříkolka můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Dětská tříkolka patří do sekce Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Napis LÁSKA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dárek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Štít lásky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, vektor, klipart, grafika, free, ke stáhnutí, Doprava, cliparts, ilustrace, Dětská tříkolka, zdarma, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Dětská tříkolka

Doporučené použití klipartu: etikety, eshop, památník, video, Adobe Illustrator, kalendář, office, diář, časopis, plakáty, wordpress, fotokniha, openOffice, Pinterest, web, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Okarína Xun ke stažení, ilustrace Limenitis trivena ke stažení nebo klipart Bob Marley ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.