Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sada šroubováků (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada šroubováků zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Sada šroubováků. Stahujte klipart Sada šroubováků v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Sada šroubováků? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada šroubováků zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Sada šroubováků ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada šroubováků ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 005 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sada šroubováků s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Sada šroubováků je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pentelka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Tmavomodrá kraslice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, Sada šroubováků, vektorový obrázek, Sada šroubováků, download, free, vektor, klipart, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, Nástroje, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator, office, Pinterest, diář, kalendář, profilovka, fotokniha, etikety, články, PowerPoint, blog, webové stránky, pozvánky, prezentace, plakát

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Chipsy ke stažení, obrázek Úhlová bruska ke stažení nebo vektor Molekula kofeinu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.