Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slánka (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slánka zdarma

Zajímavý obrázek s názvem Slánka. Vektorový obrázek Slánka jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Slánka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slánka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slánka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slánka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 211 971 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: pipo

Sdílejte klipart nazvaný Slánka s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Slánka je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Semafor žlutá ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený drahokam zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Skládačka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, free, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, kliparty, Slánka, Jídlo, svg, vektorový obrázek, obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, tiskoviny, logo, dokumenty, etikety, avatar, word, diář, magazín, dokument, oznámení, wordpress, plakát, prezentace, plakáty, video, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Lego panáček ke stáhnutí, obrázek Triceratops ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.