Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slánka, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slánka zdarma ke stažení

Slánka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slánka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Slánka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slánka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Slánka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slánka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1067x1600
853x1280
533x800
333x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 211 971 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pipo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slánka patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak L zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční svíčky ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Tramvaj ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, klipart, Jídlo, Slánka, vektorový obrázek, cliparts, free, svg, Slánka, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, Twitter, openOffice, fotokniha, Pinterest, Facebook, dokument, seminární práce, plakát, časopis, profil, prezentace, avatar, plakáty, Adobe Illustrator

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pitná voda zdarma, ilustrace Vrtačka ke stažení nebo vektor Soudce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.