Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 3D obrazce (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 3D obrazce zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 3D obrazce. Klipart 3D obrazce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart 3D obrazce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x754
1280x603
800x377
500x236
160x75

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 823 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Merlin2525

Zaujal vás náš klipart 3D obrazce? Potom se podělte s ostatními prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek 3D obrazce patří do sekce Vektorové kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nůžkový zvedák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Salvador Allende ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Steve Jobs zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, Ostatní, cliparts, klipart, svg, vektor, download, 3D obrazce, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: wordpress, plakát, inkscape, textové dokumenty, Adobe Illustrator, škola, vizitky, vstupenky, články, corelDraw, seminární práce, word, office, brožury, Zoner Callisto, letáky, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Škrabka zdarma, klipart Babička ke stažení nebo obrázek Dopravní kužel ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.