Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 3D obrazce (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D obrazce zdarma ke stažení

3D obrazce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek 3D obrazce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3D obrazce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x754
1280x603
800x377
500x236
160x75

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 823 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Merlin2525

Potěší nás, pokud budete tento klipart 3D obrazce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek 3D obrazce patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Morpho peleides ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart AMR ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tlačítkový mobil zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 3D obrazce, cliparts, ilustrační obrázek, svg, kliparty, Ostatní, vektor, grafika, ke stažení, 3D obrazce, ilustrace, download, zdarma, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, časopis, Facebook, office, dokument, blog, články, dokumenty, word, inkscape, Adobe Illustrator, památník, eshop, corelDraw, etikety, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Santa s dárky zdarma, ilustrace Kočka ke stáhnutí nebo klipart Kostýmy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.