Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 3D obrazce (Ostatní) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3D obrazce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je 3D obrazce. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem 3D obrazce. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek 3D obrazce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3D obrazce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3D obrazce ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x754
1280x603
800x377
500x236
160x75

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 823 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Zaujal vás náš klipart 3D obrazce? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart 3D obrazce se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čarodějnické rekvizity ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýně klaun zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, 3D obrazce, ke stáhnutí, 3D obrazce, Ostatní, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, klipart, download, free

Doporučené použití klipartu: památník, corelDraw, avatar, fotokniha, office, škola, textové dokumenty, PowerPoint, články, video, inkscape, Pinterest, diář, profilovka, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Laborant ke stáhnutí, vektorový obrázek Dracena refexa zdarma nebo vektorový obrázek Chřestýš zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.