Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dáma, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dáma zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma. Klipart Dáma je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Dáma v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 874 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma patří do sekce Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální číslo 2 zdarma Podívejte se i na vektor Oranžové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Nizozemí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, klipart, free, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, svg, vektor, grafika, cliparts, Dáma, obrázek, Symboly, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, web, fotokniha, Pinterest, avatar, články, pozvánky, plakáty, office, profil, Twitter, dokumenty, časopis, dokument, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Valentýnská srdíčka zdarma, obrázek Santa upír ke stažení nebo klipart Lotos ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.