Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dáma (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma stahujte zdarma

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dáma. Obrázek Dáma je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dáma ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 874 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dáma s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Dáma je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Flétna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černé pivo ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sókratés ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Symboly, download, cliparts, grafika, zdarma, Dáma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, obrázek, Dáma

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, textové dokumenty, logo, prezentace, referáty, škola, pozvánky, PowerPoint, diplomová práce, Instagram, plakát, diář, webové stránky, tiskoviny, dokument, vizitky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Růžoví smajlíci ke stažení, vektor Policajtka zdarma nebo ilustrace Nůžky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.