Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Německá doga (Zvířata) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Německá doga ke stažení zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Německá doga. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Německá doga v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Německá doga lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Německá doga zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Německá doga ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Německá doga ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 461 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hund

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Německá doga s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Německá doga je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Špatně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrkvičky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Prstýnek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, download, free, vektor, Zvířata, Německá doga, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, dokumenty, brožury, prezentace, openOffice, seminární práce, časopis, Facebook, wordpress, Adobe Illustrator, články, Instagram, fotografie, fotokniha, profil, blog

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Spojené arabské emiráty ke stažení, obrázek, klipart Malpa zdarma nebo vektor James Coburn ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.