Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oranžová složka, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová složka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Oranžová složka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 734 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oranžová složka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Uganda ke stažení Podívejte se i na vektor Kongo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ananas zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrační obrázek, Oranžová složka, obrázek, grafika, ke stažení, Symboly, vektorový obrázek, download, ilustrace, kliparty, vektor, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, office, avatar, pozvánky, plakát, openOffice, památník, referáty, Twitter, web, škola, Facebook, profil, články, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Miluji hudbu ke stažení, obrázek Zlaté W ke stáhnutí nebo klipart Sada emotikonů zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.