Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Květinové srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Květinové srdce. Stahujte soubor Květinové srdce ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Květinové srdce můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Květinové srdce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Somrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angelina Jolie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Taiwan zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ilustrační obrázek, svg, free, obrázek, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, Láska, zdarma, Květinové srdce, grafika, klipart, Květinové srdce

Doporučené použití klipartu: etikety, PowerPoint, profil, prospekty, časopis, inkscape, kalendář, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, dokumenty, manuály, diář, prezentace, katalog, blog, video

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zavírací špendlík zdarma, obrázek Kytice karafiátů ke stažení nebo obrázek Červený pták ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.