Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Květinové srdce. Klipart Květinové srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinové srdce patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pařez zdarma Podívejte se i na klipart Dudy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík lékař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Květinové srdce, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, free, zdarma, svg, Láska, vektor, grafika, ke stáhnutí, Květinové srdce, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakáty, inkscape, kalendář, články, word, škola, fotokniha, pozvánky, PowerPoint, avatar, office, blog, časopis, Adobe Illustrator , dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Radiace zdarma, ilustrace Malé písmeno I ke stažení nebo vektor Venezuela ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.