Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Květinové srdce. Klipart Květinové srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Květinové srdce je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Varan ke stažení Podívejte se i na obrázek Malované vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Strakatá ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, ilustrace, obrázek, download, kliparty, free, Láska, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Květinové srdce, Květinové srdce

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, památník, škola, prezentace, textové dokumenty, blog, corelDraw, profilovka, Instagram, plakáty, openOffice, PowerPoint, inkscape, word, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Molekula ke stažení, klipart Kavárna ke stáhnutí nebo ilustrace Čokoládový dárek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.