Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Květinové srdce. Obrázek Květinové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Květinové srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinové srdce patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace OTS zdarma Podívejte se i na klipart Modrá růže ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Černá stužka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, zdarma, klipart, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Květinové srdce, kliparty, cliparts, free, Květinové srdce, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, fotokniha, časopis, openOffice, škola, plakáty, Twitter, dokumenty, web, referáty, pozvánky, seminární práce, webové stránky, plakát, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Inline bruslařka zdarma, ilustrace Schody nahoru ke stažení nebo vektor Fialové vajíčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.