Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Květinové srdce (Láska) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Květinové srdce. Obrázek Květinové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Květinové srdce? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Květinové srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Květinové srdce s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Květinové srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vidlicový klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašák zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Sýrie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Květinové srdce, download, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, zdarma, Láska, svg, Květinové srdce, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, inkscape, Facebook, seminární práce, textové dokumenty, letáky, pozvánky, prezentace, etikety, profilovka, Adobe Illustrator, office, corelDraw, webové stránky, magazín, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mop ke stáhnutí, obrázek Kytice karafiátů ke stažení nebo ilustrace Bouřka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.