Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květinové srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Květinové srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Květinové srdce. Obrázek Květinové srdce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Květinové srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Květinové srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květinové srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1445
1280x1156
800x722
500x452
160x144

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 397 912 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květinové srdce se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Výtah ke stažení Podívejte se i na klipart Veselý Santa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol ženy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Květinové srdce, klipart, obrázek, Květinové srdce, grafika, ke stáhnutí, kliparty, free, ilustrace, Láska

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, corelDraw, dokumenty, office, profil, pozvánky, plakáty, kalendář, fotokniha, openOffice, plakát, Twitter, Pinterest, dokument, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Hrábě ke stažení, ilustrace Smeták ke stáhnutí nebo vektor Jurij Gagarin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.