Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vločky (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vločky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vločky. Kreslená ilustrace Vločky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vločky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 355 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: spacefem

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vločky sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Vločky je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pagoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční scenérie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zelený autobus ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Vločky, Vločky, klipart, vektorový obrázek, zdarma, Vánoce, download, svg, ilustrace, grafika, obrázek, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, avatar, fotokniha, webové stránky, Instagram, profilovka, pozvánky, kalendář, plakáty, Pinterest, Facebook, plakát, časopis, textové dokumenty, video, office

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mapa Bruneje ke stažení, obrázek, klipart Excel ke stažení nebo vektorový klipart Tyranosaurus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.