Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vločky, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vločky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Vločky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Vločky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vločky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vločky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
790x800
494x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 355 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vločky je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční slepička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sněhové vločky zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tužka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, free, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, obrázek, cliparts, Vánoce, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Vločky, Vločky

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, seminární práce, referáty, Pinterest, office, profil, blog, avatar, web, PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator , plakáty, openOffice, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vývrtka ke stáhnutí, vektor Sherlock Holmes zdarma nebo obrázek Filmová kamera ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.