Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikuláš, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mikuláš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mikuláš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1139x1600
911x1280
569x800
356x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 180 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mikuláš je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílá kytara zdarma Podívejte se i na obrázek Růžové tulipány ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mikuláš a čert ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, download, zdarma, kliparty, obrázek, Mikuláš, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, svg, klipart, Vánoce

Doporučené použití klipartu: dokument, Instagram, plakáty, škola, památník, web, corelDraw, inkscape, články, office, dokumenty, word, PowerPoint, openOffice, časopis, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Tachometr zdarma, klipart Znak vodnář ke stažení nebo ilustrace Jeřáb ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.