Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikuláš (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mikuláš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Mikuláš? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikuláš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1139x1600
911x1280
569x800
356x500
114x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 180 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: sgbeer

Sdílejte klipart nazvaný Mikuláš s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Mikuláš patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hydrant ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strom z kuliček zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kříž ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mikuláš, obrázek, ke stažení, Mikuláš, cliparts, klipart, Vánoce, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, ilustrace, zdarma, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: video, PowerPoint, Adobe Illustrator, plakáty, profil, prezentace, diář, časopis, pozvánky, blog, referáty, avatar, textové dokumenty, Instagram, dokumenty, wordpress

Mezi zajímavé vektory patří i klipart PPSM ke stáhnutí, vektor Liška obecná zdarma nebo obrázek Bible zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.