Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikuláš, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Mikuláš. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Mikuláš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1139x1600
911x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 180 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sgbeer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mikuláš se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CSV ke stažení Podívejte se i na klipart Houslový klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční motiv zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, Mikuláš, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ilustrace, download, ke stažení, klipart, Mikuláš

Doporučené použití klipartu: office, plakáty, dokumenty, textové dokumenty, Pinterest, škola, Facebook, profil, prezentace, památník, Twitter, články, pozvánky, Adobe Illustrator , Instagram, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Evoluce ke stažení, ilustrace Akordeon ke stáhnutí nebo vektor Muffin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.