Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mikuláš (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mikuláš. Vektorová ilustrace Mikuláš je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mikuláš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1139x1600
911x1280
569x800
356x500
114x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 42 180 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sgbeer

Tento obrázek s názvem (Mikuláš) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Mikuláš je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Světluška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté D ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Kostel ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, Vánoce, free, svg, Mikuláš, Mikuláš, zdarma, ke stáhnutí, download, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: video, webové stránky, etikety, časopis, plakát, pozvánky, inkscape, kalendář, prezentace, Adobe Illustrator, avatar, blog, profil, články, textové dokumenty, wordpress

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Světelné dekorace ke stažení, vektorový obrázek COM ke stažení nebo vektorový obrázek John Dalton ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.