Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mikuláš (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikuláš ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mikuláš. Stahujte klipart Mikuláš v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Mikuláš? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikuláš ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikuláš ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1139x1600
911x1280
569x800
356x500
114x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 42 180 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: sgbeer

Obrázek, klipart pojmenovaný Mikuláš můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Mikuláš se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pásový traktor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyzdobený dům ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čarodějnice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, grafika, klipart, svg, ilustrace, zdarma, download, cliparts, kliparty, ke stažení, Vánoce, Mikuláš

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, openOffice, wordpress, prospekty, prezentace, časopis, plakáty, bakalářská práce, eshop, plakát, Instagram, památník, diář, web, letáky, oznámení

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Oranžový motýl zdarma, ilustrace XSLX zdarma nebo vektorový klipart Digitální znak 6 ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.