Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botswana, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Botswana zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Botswana. Klipart Botswana je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botswana zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Botswana ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botswana ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Botswana je v sekci Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Afriky ke stažení Podívejte se i na obrázek Rajče ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, kliparty, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, svg, grafika, cliparts, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, Mapy, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, profil, fotokniha, seminární práce, word, dokumenty, openOffice, corelDraw, pozvánky, Adobe Illustrator , Twitter, referáty, prezentace, plakáty, články, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Smajlík ticho ke stažení, klipart Golfista ke stáhnutí nebo ilustrace Čínský drak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.