Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Botswana, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Botswana zdarma ke stažení

Botswana je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Botswana nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Botswana? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botswana zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Botswana ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Botswana ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1517x1600
1215x1280
759x800
474x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 309 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Botswana je v kategorii Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hrášek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Příbor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zelené fazole ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Botswana, cliparts, klipart, obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, svg, zdarma, Botswana, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, Mapy

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, prezentace, dokumenty, plakáty, články, fotokniha, dokument, openOffice, avatar, Twitter, webové stránky, web, Adobe Illustrator , office, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Veselý Santa ke stáhnutí, klipart Žák zdarma nebo ilustrace Růžová ozdoba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.