Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální číslo 5, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální číslo 5 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální číslo 5. Pakliže si chcete obrázek Digitální číslo 5 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální číslo 5 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální číslo 5 je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Junkers Ju 87 zdarma Podívejte se i na obrázek Brýle ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sushi s čajem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Digitální číslo 5, cliparts, vektorový obrázek, download, vektor, zdarma, klipart, kliparty, Symboly, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, Digitální číslo 5

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, PowerPoint, Pinterest, Instagram, kalendář, časopis, články, prezentace, seminární práce, profil, inkscape, dokumenty, corelDraw, office, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kolie zdarma, klipart Mexiko ke stažení nebo ilustrace DVD ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.