Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální číslo 5 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální číslo 5 zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Digitální číslo 5. Klipart Digitální číslo 5 je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální číslo 5? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální číslo 5 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 793 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Digitální číslo 5 s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Digitální číslo 5 patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zvonek vánoční ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lincoln zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Šedá mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Digitální číslo 5, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, klipart, obrázek, Digitální číslo 5, svg, ke stažení, Symboly, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Facebook, eshop, Pinterest, wordpress, Instagram, referáty, textové dokumenty, plakát, profilovka, časopis, webové stránky, word, etikety, profil, články

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Koalové ke stáhnutí, ilustrace Cool smajlík zdarma nebo klipart Atabaque zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.