Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální číslo 5 (Symboly) zdarma

Obrázek, klipart Digitální číslo 5 zdarma

Digitální číslo 5 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Digitální číslo 5 ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální číslo 5 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální číslo 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

958x1600
766x1280
479x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 793 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Digitální číslo 5 s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Digitální číslo 5 patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Antilopa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kreslený sněhulák zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Taniwha ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, kliparty, grafika, svg, cliparts, Symboly, ke stažení, free, ilustrace, Digitální číslo 5, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Digitální číslo 5, zdarma

Doporučené použití klipartu: logo, textové dokumenty, word, magazín, Twitter, corelDraw, škola, vstupenky, památník, dokument, fotografie, inkscape, plakáty, avatar, koláž, diplomová práce, prospekty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Saxofon ke stáhnutí, vektorový obrázek Žiletka zdarma nebo obrázek Veselý duch zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.