Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa na saních (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Santa na saních zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Santa na saních. Kreslená ilustrace Santa na saních je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa na saních zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa na saních ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa na saních ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1219
1280x976
800x610
500x381
160x122

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 542 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Santa na saních s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Santa na saních je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Čtenářka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinové přání zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zelený květ ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Santa na saních, ilustrace, obrázek, Vánoce, zdarma, Santa na saních, vektor, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, prospekty, fotokniha, koláž, referáty, plakát, dokumenty, Instagram, brožury, blog, diář, deníček, wordpress, diplomová práce, Zoner Callisto, prezentace, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Tmavé pivo ke stáhnutí, klipart Brazílie zdarma nebo obrázek, klipart Malé písmeno M zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.