Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Náhrobní kámen, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Náhrobní kámen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Náhrobní kámen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náhrobní kámen zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Náhrobní kámen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náhrobní kámen ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1274x1600
1018x1280
636x800
398x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 313 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Náhrobní kámen je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Německa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek John Fitzgerald Kennedy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Puzzle srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, klipart, Náhrobní kámen, svg, kliparty, Náhrobní kámen, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Halloween, ilustrace, grafika, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, blog, corelDraw, inkscape, fotokniha, časopis, kalendář, Adobe Illustrator , Instagram, články, word, plakát, profil, památník, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Šikmá věž ke stáhnutí, klipart Zákaz žebrání zdarma nebo ilustrace Plameňák ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.