Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smeták, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smeták zdarma ke stažení

Smeták je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smeták zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smeták ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smeták ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1353x1600
1082x1280
677x800
423x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smeták je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santa v komíně ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Brouk zdarma Mohl by vás také zajímat klipart AVI ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Smeták, Smeták, cliparts, Nástroje, zdarma, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, download, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, plakát, prezentace, památník, Facebook, office, Instagram, dokument, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, corelDraw, webové stránky, pozvánky, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí, vektor Eskalátor zdarma nebo obrázek Jam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.