Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smeták, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smeták zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smeták. Pakliže si chcete obrázek Smeták stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Smeták lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smeták zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Smeták ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smeták ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1353x1600
1082x1280
677x800
423x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 793 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smeták se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny ke stažení Podívejte se i na klipart Ementál ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení rak zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, kliparty, ke stažení, Smeták, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, download, Nástroje, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , avatar, word, web, články, plakát, plakáty, prezentace, dokumenty, Pinterest, dokument, škola, openOffice, profil, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vykulená dýně ke stažení, ilustrace Reportér ke stáhnutí nebo vektor Skleněné květiny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.