Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Levandulová stužka (Symboly) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Levandulová stužka bezplatně ke stažení

Levandulová stužka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Levandulová stužka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Levandulová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Levandulová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Levandulová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 937 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Levandulová stužka můžete sdílet se známými na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Levandulová stužka patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zastávka MHD ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vzducholoď ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Padák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, Levandulová stužka, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, klipart, Levandulová stužka, ke stažení, obrázek, download, Symboly, zdarma, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, deníček, avatar, openOffice, kalendář, PowerPoint, profilovka, bakalářská práce, etikety, diplomová práce, plakát, Pinterest, oznámení, video, články, vstupenky, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kuchyňský mixér zdarma, ilustrace Modrý diamant ke stažení nebo obrázek Methanol ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.