Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Levandulová stužka (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Levandulová stužka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Levandulová stužka. Vektorová ilustrace Levandulová stužka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Levandulová stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Levandulová stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Levandulová stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 937 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Levandulová stužka sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Levandulová stužka je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Alamosauři ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD přehrávač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zebra zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, free, vektor, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, klipart, kliparty, Symboly, Levandulová stužka

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, blog, webové stránky, corelDraw, etikety, Adobe Illustrator, profil, eshop, škola, profilovka, Facebook, dokument, pozvánky, referáty, plakáty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Zlověstný smajlík zdarma, obrázek Bible ke stáhnutí nebo vektor Stříbrný veterán ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.