Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Femme fatale ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Femme fatale je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lékařka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Včelička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté číslo 1 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, vektor, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Ženy, Femme fatale, download, kliparty, cliparts, free, zdarma, Femme fatale

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , corelDraw, fotokniha, Pinterest, pozvánky, památník, textové dokumenty, referáty, články, profil, Facebook, plakáty, plakát, inkscape, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Znak rak ke stažení, vektor Madagaskar ke stáhnutí nebo obrázek Robot zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.