Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Femme fatale (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Femme fatale ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Raz Petr / Machovka

Tento obrázek s názvem (Femme fatale) můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Femme fatale se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno I ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červený netopýr ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Srdce z kláves ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, zdarma, free, svg, Ženy, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Femme fatale, Femme fatale, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, etikety, textové dokumenty, vstupenky, PowerPoint, magazín, články, inkscape, prezentace, manuály, Instagram, plakáty, časopis, corelDraw, openOffice, avatar, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Hrad z písku ke stažení, vektorový klipart Spojené arabské emiráty zdarma nebo vektorový obrázek Zelená oliva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.