Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Femme fatale ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Femme fatale se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Santova asistentka ke stažení Podívejte se i na klipart Demokratická republika Kongo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Michael Jackson zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, klipart, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, free, grafika, Femme fatale, Ženy, ke stáhnutí, Femme fatale, ilustrace, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, prezentace, dokument, fotokniha, corelDraw, word, seminární práce, Instagram, pozvánky, blog, avatar, textové dokumenty, články, referáty, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mikrovlnná trouba ke stažení, ilustrace Hrách setý ke stáhnutí nebo vektor Loď zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.