Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Femme fatale (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Femme fatale. Pakliže si chcete obrázek Femme fatale stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Femme fatale? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Femme fatale ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Raz Petr / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Femme fatale můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Femme fatale se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Husa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rak zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, free, svg, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, Ženy, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, Femme fatale, kliparty, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, Facebook, škola, web, dokument, wordpress, webové stránky, dokumenty, blog, prezentace, Pinterest, diář, openOffice, seminární práce, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Semafor zdarma, obrázek Pozoun ke stáhnutí nebo vektor Sýkora koňadra ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.