Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Femme fatale, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Femme fatale zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Femme fatale. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Femme fatale nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Femme fatale ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Femme fatale ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1335x1600
1068x1280
667x800
417x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Raz Petr / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Femme fatale se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Avocado ke stažení Podívejte se i na vektor Thomas Jefferson ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Servírka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Femme fatale, kliparty, ke stažení, Ženy, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, klipart, download, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, openOffice, PowerPoint, články, prezentace, avatar, škola, Twitter, Instagram, památník, časopis, webové stránky, pozvánky, plakát, dokument, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor LCD monitor ke stažení, obrázek List ke stáhnutí nebo klipart Tetování zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.