Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kopírovací stroj (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kopírovací stroj zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kopírovací stroj. Stahujte soubor Kopírovací stroj ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopírovací stroj zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kopírovací stroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kopírovací stroj ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1253
800x783
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 394 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte klipart nazvaný Kopírovací stroj s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Kopírovací stroj se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rubín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté kytky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čtyřlístek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, Přístroje, svg, Kopírovací stroj, free, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, obrázek, ilustrace, Kopírovací stroj

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, vstupenky, wordpress, avatar, openOffice, Instagram, pozvánky, dokument, profil, škola, prospekty, office, video, Adobe Illustrator, dokumenty, diář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Bílý autobus ke stáhnutí, vektor Mapa Malawi ke stáhnutí nebo vektorový klipart Detektiv zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.