Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak L (Symboly) ke stažení

Obrázek, klipart Digitální znak L ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Digitální znak L. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Digitální znak L nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Digitální znak L? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak L zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Digitální znak L ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak L ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 020 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Digitální znak L? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Digitální znak L je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sáně s dárky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Halloween kočka s dýní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak M zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Digitální znak L, Symboly, free, grafika, download, obrázek, kliparty, zdarma, cliparts, svg, vektor, Digitální znak L, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: koláž, word, Instagram, pozvánky, prospekty, katalog, Twitter, etikety, plakát, corelDraw, textové dokumenty, vizitky, profil, památník, Adobe Illustrator, logo, manuály

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Žlutá stužka zdarma, vektor Strom v létě zdarma nebo obrázek, klipart Vuvuzela ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.