Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abrahám (Náboženství) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zadarmo ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Abrahám. Kreslená ilustrace Abrahám je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abrahám ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dear_theophilus

Sdílejte klipart nazvaný Abrahám s partnery, kolegy a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový klipart Abrahám je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Margarita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pomeranč zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Latinská abeceda ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Abrahám, obrázek, kliparty, svg, free, ke stáhnutí, grafika, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, download, klipart, vektorový obrázek, Abrahám

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, letáky, profilovka, Pinterest, články, word, tiskoviny, Facebook, vstupenky, kalendář, manuály, eshop, prezentace, video, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Martináč měsíčitý ke stáhnutí, klipart Pythagoras ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Strom se svíčkami zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.