Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abrahám (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Abrahám. Obrázek Abrahám je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abrahám ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dear_theophilus

Sdílejte obrázek, klipart Abrahám s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Abrahám je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zářivka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ICO zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Policejní pouta ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, obrázek, klipart, vektorový obrázek, Abrahám, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, svg, Abrahám, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, diář, pozvánky, dokument, plakát, web, škola, textové dokumenty, profilovka, fotokniha, inkscape, Twitter, články, Instagram, kalendář, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Ubrus ke stáhnutí, vektorový klipart Kopírka zdarma nebo obrázek, klipart Šašlik zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.