Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Abrahám (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Abrahám je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Abrahám je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abrahám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dear_theophilus

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Abrahám s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Abrahám se nachází v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční zvoneček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Těhulky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart XLT ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ke stažení, Náboženství, free, obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, zdarma, svg, grafika, ilustrační obrázek, Abrahám, Abrahám

Doporučené použití klipartu: blog, profil, škola, referáty, office, Adobe Illustrator, inkscape, fotokniha, webové stránky, video, prezentace, textové dokumenty, plakát, eshop, seminární práce, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Lano ke stažení, vektorový obrázek Oliver Cromwell ke stažení nebo vektorový obrázek Brazilská mapa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.