Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abrahám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Abrahám patří do sekce Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myanmar zdarma Podívejte se i na vektor Žehlička ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dráček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, ke stažení, obrázek, svg, vektor, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, Abrahám, download, grafika, ilustrační obrázek, Náboženství

Doporučené použití klipartu: avatar, word, fotokniha, textové dokumenty, web, dokument, články, dokumenty, openOffice, Adobe Illustrator , škola, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, profilovka, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Webkamera zdarma, obrázek Petriho miska ke stažení nebo klipart Smajlík se slzou ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.