Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Abrahám. Klipart Abrahám je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Abrahám? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abrahám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Abrahám je v kategorii Vektorové obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak Z zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční vystřihovánka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Průhledný duch ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Abrahám, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, cliparts, Náboženství, grafika, vektorový obrázek, free, download, ke stažení, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, seminární práce, openOffice, dokument, články, pozvánky, škola, Twitter, office, corelDraw, plakáty, památník, prezentace, Facebook, referáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace TS zdarma, vektor USB modem ke stažení nebo obrázek Burundi ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.