Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Abrahám, Náboženství nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abrahám zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abrahám. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Abrahám ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abrahám lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Abrahám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abrahám ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1093x1600
875x1280
547x800
342x500
109x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dear_theophilus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Abrahám je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Belize zdarma Podívejte se i na obrázek Recepční ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Žluté růže ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrační obrázek, grafika, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, kliparty, Abrahám, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, textové dokumenty, pozvánky, referáty, Instagram, avatar, blog, prezentace, webové stránky, Pinterest, openOffice, seminární práce, web, profil, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek Parní mašinka zdarma, klipart Pejsek ke stažení nebo ilustrace Mapa Německa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.