Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Holub. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holub ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Holub lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Holub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Holub se nachází v kategorii Obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monstrance ke stažení Podívejte se i na klipart Cherry rajčata ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ara zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrační obrázek, Holub, ilustrace, cliparts, Holub, Ptáci, grafika, zdarma, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, fotokniha, pozvánky, kalendář, dokumenty, profilovka, prezentace, plakát, Facebook, referáty, office, plakáty, webové stránky, inkscape, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Důl ke stažení, ilustrace Panama ke stáhnutí nebo vektor Překvapení zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.