Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Holub (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Holub. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Holub v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nefigcas

Sdílejte obrázek, klipart Holub s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Holub je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tygr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Malé písmeno Z zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Stará ježibaba ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Holub, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, Holub, vektor, obrázek, klipart, zdarma, svg, ke stažení, Ptáci, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: letáky, vizitky, fotokniha, škola, magazín, eshop, etikety, plakát, katalog, profil, deníček, profilovka, brožury, referáty, Facebook, Adobe Illustrator, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí, vektorový klipart Srdíčkové srdce zdarma nebo vektor Violoncellistka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.