Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Holub (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Holub je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Holub? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nefigcas

Sdílejte obrázek, klipart Holub s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Holub patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jehně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekrmte trolly zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vladimir Putin ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Ptáci, grafika, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Holub, kliparty, vektorový obrázek, download, Holub, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, dokument, textové dokumenty, etikety, časopis, video, pozvánky, dokumenty, web, profil, inkscape, corelDraw, eshop, kalendář, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zlaté srdce ke stáhnutí, vektor Závaží 5 kg zdarma nebo obrázek Zákaz spinnerů zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.