Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Holub (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Holub. Klipart Holub je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Holub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nefigcas

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Holub se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Holub se nachází v sekci Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Oživlá mumie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Robot ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené nůžky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, ke stažení, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, Ptáci, obrázek, Holub, free, kliparty, Holub

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, Facebook, seminární práce, diář, dokument, wordpress, PowerPoint, škola, web, Instagram, referáty, památník, video, avatar, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Jarní květiny ke stažení, vektorový obrázek Pirátská vlajka ke stažení nebo vektorový obrázek Vědec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.