Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Holub. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holub ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Holub lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Holub je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Filipíny zdarma Podívejte se i na obrázek Kaki ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Saturn ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, Ptáci, ilustrace, kliparty, obrázek, download, ke stáhnutí, Holub, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, svg, cliparts, Holub

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, dokument, plakáty, textové dokumenty, Facebook, profilovka, články, škola, word, památník, openOffice, inkscape, webové stránky, seminární práce, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zákaz mluvení zdarma, klipart Mapa Afriky ke stažení nebo ilustrace Monarcha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.