Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Holub je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Holub je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Holub? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Holub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Holub je v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 50 Euro ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hlávkový salát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zavináč zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, zdarma, Holub, svg, kliparty, klipart, ke stažení, ilustrace, grafika, vektor, free, Ptáci, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, webové stránky, office, plakát, Adobe Illustrator , word, škola, plakáty, fotokniha, PowerPoint, web, dokumenty, profilovka, časopis, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Estonsko ke stažení, vektor Veselý netopýr ke stáhnutí nebo obrázek Borůvky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.