Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Holub je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Holub je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Holub? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Holub ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Holub patří do sekce Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Triceratops zdarma Podívejte se i na vektor Pštros ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace XLTX ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, vektor, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Holub, klipart, free, obrázek, kliparty, Ptáci, svg

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, dokumenty, časopis, plakáty, blog, prezentace, corelDraw, referáty, pozvánky, web, inkscape, PowerPoint, plakát, Twitter, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mobil zdarma, obrázek Smrtka ke stažení nebo klipart Mlýnek na kafe ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.