Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Holub, Ptáci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Holub zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Holub. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Holub ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Holub lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Holub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Holub ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1058x1600
846x1280
529x800
331x500
106x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 704 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nefigcas

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Holub je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pozorovatelna zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Příšera ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, klipart, svg, Holub, vektorový obrázek, vektor, Holub, ke stažení, zdarma, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, avatar, památník, seminární práce, prezentace, Pinterest, webové stránky, plakáty, Twitter, referáty, PowerPoint, pozvánky, fotokniha, Adobe Illustrator , dokument, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Gloster gladiator ke stáhnutí, klipart Žlutá složka zdarma nebo ilustrace Nanuk ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.