Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Digitální znak 5 (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Digitální znak 5 ke stažení zadarmo

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Digitální znak 5. Vektorový obrázek Digitální znak 5 je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální znak 5? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak 5 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 019 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Digitální znak 5 s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Digitální znak 5 je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tuřín ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pyramida ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Těhulka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Digitální znak 5, ke stáhnutí, klipart, free, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, svg, download, grafika, kliparty, obrázek, vektor, ke stažení, Digitální znak 5

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, etikety, Pinterest, Adobe Illustrator, inkscape, škola, logo, koláž, Facebook, památník, profil, eshop, vizitky, word, avatar, prospekty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Motýl s květinami ke stažení, obrázek Oranžová želva ke stáhnutí nebo vektor Švýcarský nůž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.