Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Digitální znak 5, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak 5 zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Digitální znak 5. Klipart Digitální znak 5 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 5 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Digitální znak 5 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 5 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 019 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Digitální znak 5 je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šipka nahoru ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narozeniny číslo 0 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Digitální číslo 0 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, vektorový obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, kliparty, Digitální znak 5, zdarma, ke stáhnutí, Symboly, obrázek, download, grafika, Digitální znak 5

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, fotokniha, profilovka, profil, seminární práce, škola, avatar, Adobe Illustrator , články, blog, časopis, dokument, pozvánky, word, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Osvětlení ke stáhnutí, klipart Husy zdarma nebo ilustrace Mapa Skotska ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.