Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Medvídě (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Medvídě je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Medvídě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Medvídě? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Medvídě můžete sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Medvídě se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Árón plamatý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chmel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pórek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Medvídě, Medvídě, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ilustrace, download, klipart, Zvířata, obrázek, kliparty, cliparts, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, etikety, word, avatar, prezentace, dokumenty, video, corelDraw, plakáty, wordpress, dokument, referáty, Twitter, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Surfař zdarma, vektorový obrázek Mapa Bhútánu ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mapa Nizozemí ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.