Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Medvídě (Zvířata) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Medvídě. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Medvídě. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Medvídě? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Medvídě ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Medvídě? Potom se podělte se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Medvídě se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárce krve ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Itálie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ponorka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Medvídě, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, zdarma, cliparts, Zvířata, vektor, Medvídě, download

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, fotokniha, profil, prezentace, dokument, profilovka, diář, Adobe Illustrator, časopis, blog, PowerPoint, Twitter, kalendář, openOffice, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vánoční stromeček ke stáhnutí, vektor Grapefruit zdarma nebo obrázek Číňan zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.