Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvídě, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Medvídě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Medvídě ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Medvídě je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Basový klíč zdarma Podívejte se i na obrázek Sexy eyes ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Maki ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, Medvídě, grafika, klipart, vektor, Medvídě, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, Zvířata, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: památník, dokumenty, inkscape, profil, seminární práce, blog, škola, kalendář, Pinterest, referáty, textové dokumenty, Instagram, fotokniha, články, corelDraw, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Červené víno zdarma, klipart Malá tanečnice ke stažení nebo ilustrace Viktorie královská ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.