Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Medvídě (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Medvídě. Klipart Medvídě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Medvídě v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Tento obrázek s názvem (Medvídě) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Medvídě patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stojánek s pastelkami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cereálie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Digitální znak R ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Medvídě, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, kliparty, klipart, obrázek, Medvídě, download, Zvířata, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, pozvánky, word, textové dokumenty, kalendář, památník, wordpress, škola, corelDraw, plakát, etikety, fotokniha, časopis, office, web, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Bansuri ke stažení, ilustrace Parfém ke stažení nebo klipart Ježíš ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.