Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Medvídě (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Medvídě. Obrázek Medvídě je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Medvídě můžete sdílet s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový obrázek Medvídě patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Motorka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mlýnek na pepř ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Surfařka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, Medvídě, ilustrační obrázek, ilustrace, download, svg, obrázek, cliparts, Zvířata

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, logo, inkscape, magazín, tiskoviny, brožury, bakalářská práce, manuály, diplomová práce, office, corelDraw, koláž, památník, Pinterest, Adobe Illustrator, letáky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Listy ve váze zdarma, vektorový obrázek Hlemýžď ke stažení nebo obrázek Roztleskávačka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.