Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvídě, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Medvídě je název dalšího obrázku resp. klipartu. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Medvídě ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Medvídě se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bicí nástroje ke stažení Podívejte se i na klipart Šipka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Santa s dárky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Medvídě, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, klipart, Medvídě, ke stažení, obrázek, grafika, download, Zvířata, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, kalendář, blog, plakáty, profil, škola, profilovka, pozvánky, Adobe Illustrator , webové stránky, fotokniha, články, plakát, památník, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Raketa ke stažení, ilustrace Free WiFi ke stáhnutí nebo vektor Metronom zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.