Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvídě, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvídě zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Medvídě. Klipart Medvídě je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Medvídě ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvídě ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 056 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Medvídě se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Skejťák ke stažení Podívejte se i na vektor Fotoaparát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace JFK zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ke stažení, free, Medvídě, vektor, cliparts, svg, kliparty, Zvířata, ilustrace, download, zdarma, Medvídě, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, časopis, webové stránky, Twitter, web, textové dokumenty, avatar, plakáty, škola, Pinterest, kalendář, Instagram, corelDraw, blog, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Pírko ke stažení, obrázek Pravěká bojovnice ke stáhnutí nebo klipart Chmel zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.