Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hory, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hory zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hory. Kreslená ilustrace Hory je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hory zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Hory ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hory ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hory se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jordánsko ke stažení Podívejte se i na klipart Miluji hudbu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Paprika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ke stáhnutí, Hory, vektor, zdarma, Ostatní, cliparts, svg, ilustrace, free, grafika, kliparty, obrázek, Hory

Doporučené použití klipartu: web, památník, Twitter, fotokniha, webové stránky, plakát, corelDraw, office, dokument, Facebook, prezentace, Adobe Illustrator , profilovka, avatar, PowerPoint, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Santova čepice ke stažení, ilustrace Mečoun ke stáhnutí nebo vektor Jablko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.