Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hory, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hory zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hory. Kreslená ilustrace Hory je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hory zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hory ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hory ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 343 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hory se nachází v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialový vrtulník ke stáhnutí Podívejte se i na vektor ODT zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Biologické riziko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, obrázek, download, cliparts, svg, zdarma, Hory, ilustrační obrázek, ke stažení, free, Hory, ke stáhnutí, klipart, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakáty, Pinterest, Instagram, PowerPoint, památník, dokument, Facebook, openOffice, inkscape, prezentace, Adobe Illustrator , office, kalendář, škola, pozvánky, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Loď ke stáhnutí, obrázek Fotoaparát zdarma nebo klipart Víla ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.