Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Externí disk (Přístroje) ke stažení

Obrázek, klipart Externí disk ke stažení

Externí disk je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Externí disk je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Externí disk? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Externí disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Externí disk ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Externí disk ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1242x1600
994x1280
621x800
388x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 662 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: lnasto

Zaujal vás náš klipart Externí disk? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Externí disk je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Černý pěšec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pes čenichá ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Sportovní auto zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, free, klipart, Přístroje, zdarma, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, svg, cliparts

Doporučené použití klipartu: prezentace, eshop, wordpress, koláž, word, Adobe Illustrator, brožury, deníček, fotografie, inkscape, vstupenky, časopis, pozvánky, manuály, Facebook, prospekty, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Otisk prstu zdarma, vektor Gabon zdarma nebo obrázek, klipart Kolouch ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.